Цінуєте свій час, полюбляєте комфорт, тоді Вам потрібен індивідуальний трансфер.

Що вам дає індивідуальний трансфер:
• Індівідуальний підхід саме до вас, як до Клієнта. Існує можливість замовити машину з водієм тільки для себе і під свої потреби. Це зручно, якщо необхідний англомовний водій або водій, який добре орієнтується в незнайомому для Вас місті. Можна запросити автомобіль певного класу з набором потрібних характеристик, наприклад, таких важливих, як дитяче крісло.
• Спокій і впевненість у швидкому транспортуванні до місця призначення. Це, напевно, найважливіші гідності такого виду транспортування, адже не потрібно самостійно продумувати маршрут, турбуватися про покупку квитків, стояти в чергах, ловити таксі і про інші нюанси.
• Зручно з багажем і для великої родини. Цей той випадок, коли у Вас великі валізи, домашні тварини, діти.
• Для великих компаній. Для подорожей групами потрібен місткий транспорт, що дозволяє комфортно долати кілометри – в такому випадку ми запропонуємо зручні мікроавтобуси або автобуси на різну кількість посадкових місць.
• Без черг і очікувань! При замовленні трансферних послуг можете не побоюватися черг, тривалого очікування свого замовлення, форс-мажорів з автомобілем або адресою подачі. Трансферні служби інформовані про Ваші переміщення, тому навіть у разі затримки рейсу, при зміщенні графіка поїздок - не Ви будете чекати, а чекатимуть Вас.
• Ідеально для відряджень. Якщо час - гроші, тоді ризик запізнення на важливі зустрічі неможливий. І якщо заздалегідь розпланувати графік поїздок, узгодити його з трансферної службою, то це гарантує своєчасність подачі автомобіля, дотримання таймінгу і підтримку Вашої репутації як пунктуального бізнес-партнера.
• Premium сервіс. У трансферних службах велика увага приділяється автомобілям для VIP Замовників. Бізнес авто, машини класу lux, лімузини, автомобілі в стилі «ретро», навіть вертоліт - всі ці варіанти реальні для втілення. Можливі також нестандартні знаки уваги - квіти до трапу літака, міцні напої та інші види ексклюзивних послуг.
• Високий рівень комфорту. При поїздці з одного міста в інший, комфорт - це одне з найважливіших умов! Ми точно про це знаємо і зробимо все можливе і неможливе для втілення всіх ваших вимог.
• Трансфер - доступна всім послуга. Звичайно, якісні послуги не можуть коштувати дуже дешево, але дані послуги не сильно відрізняються від замовлення звичайного таксі. Стереотип про «божевільні» ціни на трансфер анулюється після спілкування з нашими фахівцями, які по телефону готові відразу сформувати вартість Вашого замовлення.

Дзвоніть і ми обов’язково знайдемо найкращий для вас варіант.